ساده

بزرگ شدن گاهی معنای خیلی ساده ای دارد.

مثل دوست داشتن آدمهایی که حقیقتا دوست داشتنشان زحمت می خواهد.

مثل به دل نگرفتن چیزهایی که به صورت عادی به مغز و دل و روحت فشار می آورند که بگیرندش.

مثل گذشتن از چیزهایی که رد شدن از آنها دلی بزرگتر از آسمان می خواهد. که مثل  همیشه نظاره گرش باشد اما هیچ وقت به آن وصل نباشد.

مثل مادر شدن وقتی که می دانی یک روز ممکن است با دست خودت فرزندت را به نبرد گاه بفرستی و وقتی که سرش را برایت ارمغان آوردند، تا فرسنگ ها آن طرف تر پرتابش کنی و بگویی پس نخواهم گرفت آنچه را در راه خدا داده ام.

انگار وقتی انسان مادر می شود همه بزرگی ها یکجا به او اعطا می شود.

و چقدر بزرگی می خواهد این بزرگ شدن.

/ 1 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐───────────────────────────────────────────────────────┌ امام رضا علیه السلام فرمودند: مبادا اعمال نیك را به اتكاى دوستى آل محمد(صلی الله علیه و آله وسلم) رها كنید، مبادا دوستى آل محمد(صلی الله علیه و آله وسلم) را به اتكاى اعمال صالح از دست بدهید، زیرا هیچ كدام از ایـن دو ، به تنهایى پذیرفته نمى شود. بحارالانوار، جلد 78، صفحه ی 348 ┘───────────────────────────────────────────────────────└